Rusztowania Przestrzenne Modułowe Rotax

Print

Rusztowania modułowe są to nowoczesne rusztowania przestrzenne, które zastępują dotychczas stosowane rusztowania rurowe. Rolę złącza obrotowego przejmują tu specjalne talerzyki z otworami przyspawane do pionowych rur stojaków w odstępach co 0,5 m, na obwodzie których zawieszane są końcówki rygli. Rygle na obu swych końcach mają profilowane głownie z klinem zamykającym się na otworze tarczy talerzyka poprzez zaklinowanie. Do jednego pierścienia z otworami można przyłączyć nawet 8 rygli, względnie stężeń.

Uniwersalny system klinowo-ryglowy już przy montażu każdego połączenia stojaków, rygli i przekątnych nadaje rusztowaniu stateczny kształt. Wielostronność systemu zapewnia bezproblemowe stawianie skomplikowanych konstrukcji rusztowań. Rusztowania przestrzenne w przeciwieństwie do rusztowań fasadowych posiadają większe wymiary i więcej pól rusztowania również w kierunku poprzecznym. Rusztowania "ROTAX" mogą być wykorzystywane jako rusztowania fasadowe lub rusztowania przestrzenne wolnostojące.

Wykonujemy projekty zestawów rusztowań w/g do dokumentacji projektowej.

Do pobrania

Ostap PUPH Marian Ostapowicz, 04-864 Warszawa, Przewodowa 37, tel 22 610 94 49, 501 20 45 46

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatność i wykorzystywania plików cookies w serwisie

Opracowanie ostap.it Joomla Templates Free.