GEOPANEL szalunki plastikowe do ścian

Print
Parent Category: Szalunki

GEOPANEL to łatwy i intuicyjny system kompozytowych szalunków do ścian, fundamentów i filarów. W porównaniu do tradycyjnych systemów stalowo-drewnianych szalunki GEOPANEL są znacznie lżejsze, tańsze w użyciu oraz szybsze w montażu.

Szalunki Geopanel to płyty o wymiarach od 20x60 do 120x60 cm do szybkiego spinania zamkami w kształcie klamek poprzez obrót o 90 stopni. Najcięższa płyta GEOPANEL waży zalednie 11 kg!

Dzięki wielu możliwym kombinacjom płyt oraz specjalnym narożnikom wewnętrzym i zewnętrznym można przy ich użyciu użyskać ściany o grubości od 10 do 40 cm.

Płyty GEOPANEL uzywane są w systemie szalunków stropowych GEOSKY.

Wykonujemy projekty zestawów elementów szalunku stropowego i ściennego przy użyciu programu komputerowego w/g dokumentacji projektowej.


Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem i skorzystania z usług dzierżawy. Prosimy o kontakt w celu dobrania odpowiedniego systemu do Państwa zapotrzebowania.

Do pobrania

Ostap PUPH Marian Ostapowicz, 04-864 Warszawa, Przewodowa 37, tel 22 610 94 49, 501 20 45 46

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatność i wykorzystywania plików cookies w serwisie

Opracowanie ostap.it Joomla Templates Free.