Szalunki fundamentów Stalform

Print

Deskowanie drobnowymiarowe o wszechstronnym zastosowaniu. Może być stosowane prawie do wszystkich rodzajów konstrukcji betonowych i żelbetonowych. Jest używane do formowania ścian prostych i zakrzywionych (zbiorniki okrągłe), stropów, elementów konstrukcji szkieletowych (słupy, belki, podciągi) oraz wszelkiego rodzaju fundamentów. Szalunki do fundamentów Stalform są dostępne w ofercie dzierżawy jak i zakupu.

Płyty STAL-Form i wszystkie pozostałe elementy są wykonane w całości ze stali, co gwarantuje długą żywotność i trwałość. Deskowanie STAL-Form jest szczególnie zalecane do realizacji obiektów charakteryzujących się dużą różnorodnością oraz małą powtarzalnością form budowlanych. Szalunki do fundamentów STAL-Form są produkowane w Polsce.

Podstawowe parametry systemu STAL-Form:

  • Rozmiary płyt: szerokość: 50; 40; 30; 25; 20; 15; 10 cm
  • wysokość: 125; 100 cm System przystosowany do montażu ręcznego Możliwość formowania słupów kwadratowych i prostokątnych wypełnienie stalową tarczą

 Do pobrania

 Do wykonywania fundamentów polecamy także system MiniBox

Ostap PUPH Marian Ostapowicz, 04-864 Warszawa, Przewodowa 37, tel 22 610 94 49, 501 20 45 46

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatność i wykorzystywania plików cookies w serwisie

Opracowanie ostap.it Joomla Templates Free.